Wycena On-Line Warszawa Meble kuchenne Kuchnie Na Wymiar Cennik. Szafy wnękowe nowoczesne projekty kuchnia cennik tanio garderoby klasyczne

materialy

Przykładowe Akcesoria Standard Wysoki

TANDEMBOX - Wszechstronny system szuflad

TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

"Blum Tandembox Cichy Domyk"

SERVO-DRIVE do systemów szuflad

Krótkie naciśnięcie frontu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą by szuflady zostały otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania. Ponadto zintegrowany BLUMOTION, rozwiązanie dla cichego i delikatnego zamykania, zapewnią wysoką jakość użytkowania mebli.

ORGA-LINE - system podziału wewnętrznego

Wysokiej jakości system podziału wewnętrznego ze stali szlachetnej do zastosowania we wnętrzu szuflad. Dzięki dużej liczbie pojemników oraz podziałom poprzecznym i podłużnym, system pozwala na odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni i zapewnia porządek w szufladach.

AVENTOS - System podnośników

AVENTOS jest systemem podnośników do frontów, który zapewnia wysoki komfort ruchu w obszarze szafek górnych. Nawet szerokie fronty można otworzyć bez wysiłku. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek, front zatrzymuje się w żądanej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie.

Dokładną i szybką wycenę można uzyskać przesyłając komputerowy lub odręczny szkic kuchni (mile widziany opis z wytycznymi) na naszą skrzynkę email lub dzwoniąc z informacjami pod nr

TEL: 509-984-308

Jeśli nie zależy Państwu na szybkiej wycenie mebli to zachęcamy do umówienia się na bezpłatny pomiar pomieszczenia w celu wykonania kosztorysu. Na taki pomiar czeka się zazwyczaj kilka dni.

Meble od producenta !!!

.

.

.

kuchnie na wymiar warszawa meble szafy wnękowe zabudowy wnęk kuchenne zamówienie opinie nowoczesne zabudowa kuchni do Meble Warszawa Kuchnie Warszawa, Miarę Szafy garderoby w Warszawie klasyczne pod Producent Aranżacja mebli studio kuchennych okolice kuchnia cennik tanio mazowieckie projekty 4poziom Na Wymiar Kuchnia salon i